Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo

Zapowiadamy temat – w przygotowaniu.

Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo..

Miliony Polaków ucieka za granicę. W miarę rządów kolejnych ekip, kolejne pokolenia uciekają z całymi rodzinami. Polak czuje się w Polsce zagrożony a największym zagrożeniem.. jest Polskie Państwo..

Bezprawie w urzędach, grupy koleżeńskie w urzędach, urzędy wrogie obywatelom, urzędnicy działający dokładnie w taki sam sposób jak w najczarniejszych czasach powojennych, to obecna rzeczywistość..

Nikt oprócz ludzi z ekip rządzących, nie może czuć się bezpieczny..

To bardzo ważna kwestia. Wkrótce publikacja..

227 679 komentarzy do “Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo

  1. I feel this is among the such a lot important info for me.
    And i’m happy reading your article. But want to observation on few common things, The site style is great, the articles is truly nice : D.
    Good task, cheers

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry