Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo

Zapowiadamy temat – w przygotowaniu.

Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo..

Miliony Polaków ucieka za granicę. W miarę rządów kolejnych ekip, kolejne pokolenia uciekają z całymi rodzinami. Polak czuje się w Polsce zagrożony a największym zagrożeniem.. jest Polskie Państwo..

Bezprawie w urzędach, grupy koleżeńskie w urzędach, urzędy wrogie obywatelom, urzędnicy działający dokładnie w taki sam sposób jak w najczarniejszych czasach powojennych, to obecna rzeczywistość..

Nikt oprócz ludzi z ekip rządzących, nie może czuć się bezpieczny..

To bardzo ważna kwestia. Wkrótce publikacja..

227 689 komentarzy do “Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo

  1. Thank you for another excellent post. The place else may just anybody get that type of info in such a perfect way of writing?
    I’ve a presentation next week, and I am at the search for such
    info.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry