e-Sąd nie chce przestrzegać prawa .. ??

e-Sąd w Lublinie ma „swoje prawo” i „swoje zasady” … ??

Pomimo, że od 2008 roku Polska jest zobowiązana prawem europejskim [Dyrektywa UE z 1999 roku] do traktowania podpisu elektronicznego na równi z podpisem tradycyjnym, e-Sąd w Lublinie (Sąd Rejonowy – ale działa w całej Polsce – we wszystkich sprawach w postępowanu elektronicznym – EPU) pomimo upływu już ponad 12 lat od czasu obowiązywania tego prawanie czuje się zobowiązany do przestrzegania tego prawa.

Co to takiego „podpis elektroniczny” ??
Podpis elektroniczny [podpis cyfrowy] służy do podpisywania wszelkiego rodzaju dokumentów w tym podpisywania dokumentów kierowanych o urzędów, sądów… Przy użyciu podpisu elektronicznego każde pismo skierowane do urzędu lub do sądu ma taki sam charakter jak pismo „papierowe”. Pozwala to na szybką i tanią komunikację z urzędami i z sądami [to także rozwiązanie pro ekologiczne – ma wpływ na mniejsze zużycie papieru, prądu, benzyny (nie trzeba transportować listów samochodami).. itd..].

E-Sąd w Lublinie nie czuje się zobowiązany do przestrzegania nie tylko tego prawa – bo naszym zdaniem wszelkie zasady bezstroności, rzetelności, uczciwości w tym sądzie nie obowiązują..

A są to podstawowe zasady prowadzenia spraw przez sąd..

Wątpliwości budzi nie tylko postawa sędziów tego sądu – masowe orzekanie na rzecz oszustów [firm telekomunikacyjnych, firm sprzedających emerytom „cudowne” garnki i „cudowne” kołdry po 5000 złotych – na pokazach, firm tak zwanych windykacyjnych, itp], ale też ich podstawowe umiejętności [znajomość przepisów]..

W naszej ocenie prawny analfabetyzm w połączeniu z brakiem zasad – brakiem etyki, jest możliwy tylko przy akceptacji władz : władz sądu czyli Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie, Prezesa Sądu Apelacyjnego w Lublinie, Premiera RP (premier odpowiada za wszystkich ministrów, wszystkie ministerstwa, wszystkie urzędy w tym wszystke sądy), Ministra Sprawiedliwości, Prokuratora Krajowego (Prokuratora Generalnego), Prezydenta RP (prezydent odpowiada za przestrzeganie praw konstytucyjnych każdego obywatela), Prezesa Prawa i Sprawiedliwości (jest to rzeczywisty szef Premiera RP i Prezydenta RP a także rzeczywsty szef wszystkich ministrów)…

Polska lubuje się w tradycji.. w swojej tradycji.. tradycji bezprawia .. !!!

 

94 792 komentarze do “e-Sąd nie chce przestrzegać prawa .. ??

  1. I am glad for commenting to make you know what a cool encounter my wife’s princess obtained browsing yuor web blog. She realized lots of details, with the inclusion of what it’s like to have a marvelous teaching spirit to have most people with no trouble learn a number of impossible things. You truly did more than our own expected results. I appreciate you for churning out the warm and helpful, trustworthy, edifying as well as easy tips about your topic to Janet.

  2. Oh my goodness! a tremendous article dude. Thank you However I am experiencing problem with ur rss . Don抰 know why Unable to subscribe to it. Is there anybody getting an identical rss downside? Anyone who is aware of kindly respond. Thnkx

  3. Oh my goodness! an incredible article dude. Thank you Nonetheless I’m experiencing subject with ur rss . Don抰 know why Unable to subscribe to it. Is there anyone getting similar rss drawback? Anybody who knows kindly respond. Thnkx

  4. You really make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be really something which I think I would never understand. It seems too complicated and very broad for me. I am looking forward for your next post, I will try to get the hang of it!

  5. The following time I read a blog, I hope that it doesnt disappoint me as much as this one. I mean, I do know it was my option to learn, however I really thought youd have one thing interesting to say. All I hear is a bunch of whining about something that you would fix if you happen to werent too busy looking for attention.

  6. When I originally commented I clicked the „Notify me when new comments are added” checkbox and now each time a comment is added I get three emails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service? Appreciate it!

  7. Aw, this was an incredibly nice post. Finding the time and actual
    effort to create a superb article… but what
    can I say… I put things off a lot and don’t seem to get anything done.

  8. Cześć przyjaciele!
    Dzisiaj szczęście postanowiło zapukać do Twoich drzwi!
    Zapraszamy do odwiedzenia naszego kasyna online i otrzymania bonusu powitalnego za rejestrację.
    To my mamy najbardziej uczciwą lojalność w porównaniu do innych!
    Mamy:
    Zakłady sportowe
    Najnowsze i Najwyżej oceniane automaty do gier
    Natychmiastowa wypłata wpłaty na konto
    I wiele więcej, lepiej się o tym przekonać
    Przejdź do nas i zakończ szybką rejestrację
    wpisz swój specjalny kod promocyjny – 414745 I to do ciebie uśmiechnie się dzisiaj Fortuna!
    Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce!

  9. Woah! I’m really loving the template/theme of this website. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s tough to get that „perfect balance” between superb usability and visual appearance. I must say you have done a awesome job with this. Additionally, the blog loads extremely fast for me on Chrome. Exceptional Blog!

  10. I’m not sure exactly why but this blog is loading very slow for
    me. Is anyone else having this problem or
    is it a problem on my end? I’ll check back
    later on and see if the problem still exists.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry