Jak może Cię oszukać eSąd (e-Sąd) … !!

Jak może Cię oszukać eSąd (e-Sąd) … ??

Oto kilka sposobów – jak może Cię oszukać e-Sąd :..

 1. e-Sąd wyda (wystawi) nakaz zapłaty [wyda zaoczny wyrok] pomimo, że : należność nie istnieje, należność jest przedawniona, należność jest niedozwolona [niezgodna z przepisami], nie jesteś stroną umowy [nie zawarłeś umowy – nie zawarłaś umowy] – jeśli taki nakaz zapłaty (wyrok) się uprawomocni to sprawa trafi do komornika,
 2. e-Sąd wyśle nakaz zapłaty [zaoczny wyrok] na niewłaściwy adres – sąd wyśle nakaz zapłaty na : inną ulicę, inną miejscowość, inny numer domu, inny numer mieszkania, – list z sądu z nakazem zapłaty [z wyrokiem] do Ciebie nie dotrze – jeśli taki nakaz zapłaty (wyrok) się uprawomocni to sprawa trafi do komornika,..
 3. e-Sąd wyda (wystawi) nakaz zapłaty [wyda zaoczny wyrok] na inne imię, na inne nazwisko : wystarczy inne imię, inne nazwisko i list z sądu do Ciebie nie dotrze lub go nie odbierzesz (będziesz myśleć, że to pomyłka lub poczta nie wyda Ci listu ze względu na niezgodność tych danych) – jeśli taki nakaz zapłaty (wyrok) się uprawomocni to sprawa trafi do komornika,..
 4. e-Sąd wyśle nakaz zapłaty podczas gdy jesteś : na wakacjach, u rodziny, w podróży, w podróży służbowej [itp] – w takim przypadku po 14 dniach poczta zwróci przesyłkę do sądu [ale jest taka przesyłka traktowana przez polski sąd jako doręczona] – wtedy taki nakaz zapłaty (wyrok) się uprawomocni a sprawa trafi do komornika,..

  Ankieta

  Czy e-Sąd [EPU] Cię oszukał ??

58 komentarzy do “Jak może Cię oszukać eSąd (e-Sąd) … !!

 1. I feel that is one of the such a lot vital information for me. And i’m glad reading your article. However want to commentary on few common things, The website taste is ideal, the articles is in point of fact great : D. Excellent job, cheers|

 2. I’ve learn several excellent stuff here. Certainly worth
  bookmarking for revisiting. I wonder how much effort you place to
  make any such excellent informative website.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry