Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo

Zapowiadamy temat – w przygotowaniu.

Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo..

Miliony Polaków ucieka za granicę. W miarę rządów kolejnych ekip, kolejne pokolenia uciekają z całymi rodzinami. Polak czuje się w Polsce zagrożony a największym zagrożeniem.. jest Polskie Państwo..

Bezprawie w urzędach, grupy koleżeńskie w urzędach, urzędy wrogie obywatelom, urzędnicy działający dokładnie w taki sam sposób jak w najczarniejszych czasach powojennych, to obecna rzeczywistość..

Nikt oprócz ludzi z ekip rządzących, nie może czuć się bezpieczny..

To bardzo ważna kwestia. Wkrótce publikacja..

228 682 komentarze do “Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo

  1. Секс широко доступен на специализированных платформах для зрелой аудитории.
    Выбирайте надежные сайты для
    взрослых для обеспечения безопасности.

    Feel free to visit my blog post; lesbian porn videos

  2. Amazing blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?

    A theme like yours with a few simple tweeks would really make my blog shine.

    Please let me know where you got your design. Many
    thanks

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry