Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo

Zapowiadamy temat – w przygotowaniu.

Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo..

Miliony Polaków ucieka za granicę. W miarę rządów kolejnych ekip, kolejne pokolenia uciekają z całymi rodzinami. Polak czuje się w Polsce zagrożony a największym zagrożeniem.. jest Polskie Państwo..

Bezprawie w urzędach, grupy koleżeńskie w urzędach, urzędy wrogie obywatelom, urzędnicy działający dokładnie w taki sam sposób jak w najczarniejszych czasach powojennych, to obecna rzeczywistość..

Nikt oprócz ludzi z ekip rządzących, nie może czuć się bezpieczny..

To bardzo ważna kwestia. Wkrótce publikacja..

228 029 komentarzy do “Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo

  1. Hello! This is my first visit to your blog! We are a group of volunteers and starting
    a new initiative in a community in the same niche. Your blog provided us valuable information to work on. You have done a outstanding job!

  2. Thanks for the marvelous posting! I truly enjoyed reading it, you
    might be a great author. I will make certain to bookmark your blog and will eventually
    come back sometime soon. I want to encourage you to continue your great work, have a nice afternoon!

  3. Fantastic site you have here but I was wondering
    if you knew of any message boards that cover the same topics talked about here?
    I’d really love to be a part of online community where I can get opinions
    from other knowledgeable people that share the same interest.

    If you have any recommendations, please let me know.
    Appreciate it!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry