Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo

Zapowiadamy temat – w przygotowaniu.

Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo..

Miliony Polaków ucieka za granicę. W miarę rządów kolejnych ekip, kolejne pokolenia uciekają z całymi rodzinami. Polak czuje się w Polsce zagrożony a największym zagrożeniem.. jest Polskie Państwo..

Bezprawie w urzędach, grupy koleżeńskie w urzędach, urzędy wrogie obywatelom, urzędnicy działający dokładnie w taki sam sposób jak w najczarniejszych czasach powojennych, to obecna rzeczywistość..

Nikt oprócz ludzi z ekip rządzących, nie może czuć się bezpieczny..

To bardzo ważna kwestia. Wkrótce publikacja..

227 690 komentarzy do “Największym zagrożeniem w Polsce dla polaków jest Polskie Państwo

  1. Very great post. I simply stumbled upon your weblog and wished to
    mention that I have really enjoyed browsing your
    blog posts. After all I’ll be subscribing on your feed and I hope you write once more very soon!

  2. Usually I do not read article on blogs, but I would like to
    say that this write-up very pressured me to take a
    look at and do it! Your writing taste has been surprised me.

    Thank you, very nice post.

  3. Howdy just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of the images aren’t loading correctly.
    I’m not sure why but I think its a linking issue. I’ve tried it in two different browsers and both show the same results.

  4. Pretty part of content. I just stumbled upon your blog and in accession capital to say that I acquire in fact loved account your weblog posts.

    Anyway I’ll be subscribing in your augment and even I fulfillment you access persistently rapidly.

  5. I am not sure where you’re getting your information,
    but great topic. I needs to spend some time learning
    much more or understanding more. Thanks for excellent info I was looking for this information for my mission.

  6. I’m really loving the theme/design of your blog.
    Do you ever run into any internet browser compatibility
    problems? A couple of my blog readers have complained about my website not working correctly in Explorer but looks great in Firefox.
    Do you have any recommendations to help fix this problem?

  7. Your blog is a breath of fresh air in the often stagnant world of online content. Your thoughtful analysis and insightful commentary never fail to leave a lasting impression. Thank you for sharing your wisdom with us.

  8. naturally like your website but you have to take a look at the spelling on several of your posts.
    Many of them are rife with spelling problems and I in finding it very bothersome to
    tell the reality however I’ll definitely come back again.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry