T-Mobile oferuje 2 sekundy internetu, miesięcznie ?

T-Mobile oferuje 2 sekundy internetu, miesięcznie ?

T-Mobile oferuje 2 sekundy internetu, miesięcznie ?

To bardzo ważna kwestia..

Mało ludzi jest świadomych tych oszukańczych złodziejskich praktyk firmy T-Mobile.

Firma T-Mobile sprzedaje swoje usługi internetu – dostępu do internetu (bezprzewodowego) do użytku na telefonach – smartfonach i do użytku na komputerach, w pakietach o określonej ilości przesyłu danych. Pakiety T-Mobile mają wielkości od 1 GB / na cały okres ważności lub miesięcznie i następny oferowany to 2 GB / na cały okres ważności lub miesięcznie aż do 25 GB / na cały okres ważności lub miesięcznie i 50 GB /na cały okres ważności lub miesięcznie.

Pierwszy pakiet w firmie T-Mobile czyli 1 GB / na cały okres ważności lub miesięcznie przy korzystaniu z technologii 5G, daje klientowi dokładnie 1 sekundę korzystania z internetu (przy maksymalnej prędkości 5 G).

Przy maksymalnej prędkości 5 G w oferowanych przez firmę T-Mobile pakietach, najmniejszy pakiet zużywa się po 1 sekundzie [!!!!!]. Drugi w kolejności pakiet zużywa się po 2 sekundach korzystania !!!

Reszta pakietów, czyli 2 GB, 5 GB, 10 GB, 20 GB, 25 GB, 50 GB [pakiety na cały okres ważności lub miesięcznie] – zużywa się po 2, 5, 10, 20, 25, 50 sekundach [!!!!!].

Szkoda, że firma T-Mobile zapomina informować o tych „zaletach” oferowanych przez siebie usług. Klienci niestety nie są świadomi tego co kupują (jaką usługę) a firma T-Mobile kontynuuje swoje oszukańcze „usługi”..

Firma T-Mobile nie jest świadoma, że oferowane wielkości pakietów dobre były dla prędkości łącz 10 lat temu ??? Oferowanie tak małych pakietów i to po wejściu technologii 5 G, jest mówiąc delikatnie mocno nieuczciwe…

Oczywiście firma T-Mobile jest w pełni świadoma co sprzedaje i jest to po prostu zaplanowana w pełni przemyślana metoda oszukiwania klientów (konsumentów). Klient (konsument) musi po 1-2 sekundach korzystania z internetu kupować kolejny pakiet.. i o to chodzi firmie T-Mobile.. Tak wygląda oszukańczy sposób na biznes tej firmy..

Urzędy tradycyjnie nie reagują i nie chronią praw klientów (konsumentów), twierdząc, że rzekomo jest wolny rynek…

4 205 komentarzy do “T-Mobile oferuje 2 sekundy internetu, miesięcznie ?

  1. My relatives every time say that I am killing my time here at net,
    but I know I am getting know-how all the time by reading such fastidious articles or reviews.

  2. Hello very nice website!! Man .. Excellent .. Wonderful ..
    I’ll bookmark your web site and take the feeds also?
    I’m glad to search out so many useful information right here within the submit, we’d like work out more strategies in this regard, thanks for sharing.
    . . . . .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry