Jak może Cię oszukać eSąd (e-Sąd) … !!

Jak może Cię oszukać eSąd (e-Sąd) … ??

Oto kilka sposobów – jak może Cię oszukać e-Sąd :..

  1. e-Sąd wyda (wystawi) nakaz zapłaty [wyda zaoczny wyrok] pomimo, że : należność nie istnieje, należność jest przedawniona, należność jest niedozwolona [niezgodna z przepisami], nie jesteś stroną umowy [nie zawarłeś umowy – nie zawarłaś umowy] – jeśli taki nakaz zapłaty (wyrok) się uprawomocni to sprawa trafi do komornika,
  2. e-Sąd wyśle nakaz zapłaty [zaoczny wyrok] na niewłaściwy adres – sąd wyśle nakaz zapłaty na : inną ulicę, inną miejscowość, inny numer domu, inny numer mieszkania, – list z sądu z nakazem zapłaty [z wyrokiem] do Ciebie nie dotrze – jeśli taki nakaz zapłaty (wyrok) się uprawomocni to sprawa trafi do komornika,..
  3. e-Sąd wyda (wystawi) nakaz zapłaty [wyda zaoczny wyrok] na inne imię, na inne nazwisko : wystarczy inne imię, inne nazwisko i list z sądu do Ciebie nie dotrze lub go nie odbierzesz (będziesz myśleć, że to pomyłka lub poczta nie wyda Ci listu ze względu na niezgodność tych danych) – jeśli taki nakaz zapłaty (wyrok) się uprawomocni to sprawa trafi do komornika,..
  4. e-Sąd wyśle nakaz zapłaty podczas gdy jesteś : na wakacjach, u rodziny, w podróży, w podróży służbowej [itp] – w takim przypadku po 14 dniach poczta zwróci przesyłkę do sądu [ale jest taka przesyłka traktowana przez polski sąd jako doręczona] – wtedy taki nakaz zapłaty (wyrok) się uprawomocni a sprawa trafi do komornika,..

    Ankieta

    Czy e-Sąd [EPU] Cię oszukał ??

3 728 komentarzy do “Jak może Cię oszukać eSąd (e-Sąd) … !!

  1. Hey just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of the images aren’t loading correctly. I’m not sure why but I think its a linking issue. I’ve tried it in two different browsers and both show the same results.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry